Stacje ładowania samochodów elektrycznych

STACJE ŁADOWANIA SAMOCHODÓW ELEKETRYCZNYCH

Zdjęcie ładowania samochodu elektrycznego w garażu

Zwracając uwagę na rozwój napędów elektrycznych oraz trendy gospodarcze wyszliśmy naprzeciw deweloperom oraz użytkownikom indywidualnym. Dzięki partnerstwu z wiodącym producentem ładowarek – ABB jesteśmy w stanie przygotować infrastrukturę na stacje ładowania samochodów elektrycznych. Dotyczy to zarówno powierzchni publicznych, zamkniętych takich jak osiedla i podziemne parkingi oraz prywatnych odbiorców we własnym garażu. W zależności od wymogów, profesjonalny doradca dobierze odpowiednią ładowarkę spośród – uniwersalnych szybkich, dużej mocy i kompaktowych ściennych.

Zdjęcie ładowarki samochodowej naściennej wraz z tekstem

Mamy świadomość, że rynek samochodów elektrycznych rozwija się niesamowicie szybko, a kolejne generacje pojazdów wymagają coraz to większych mocy i możliwości. Dlatego też postawiliśmy na ładowarki ABB, które zapewniają ekonomiczne i przyszłościowe rozwiązania. Ze względu na modularną budowę możliwa jest rozbudowa i modyfikacja stacji wraz ze wzrostem zapotrzebowań samochodów elektrycznych. A integracja z systemami automatyki budynkowej jeszcze bardziej zwiększa perspektywy zarządzania stacją ładowania.

Zdjęcie aplikacji webowej ze statystykami stacji ładowania

Pakiety usług webowych w prosty sposób rozbudowują inteligentne możliwości stacji ładowania. Dla operatora ważną funkcją będzie podgląd bazy zainstalowanych urządzeń a w szczególności monitorowanie statusu, statystyk oraz kontrola dostępu konkretnej ładowarki samochodowej. Dodatkowo zdalny serwis i konfiguracja. Natomiast w zastosowaniach komercyjnych takich jak hotele, obiekty sportowe lub centra handlowe – gotowa platforma do autoryzacji użytkowników oraz obsługi płatności. W rezultacie uzyskujemy kompleksowy produkt zarówno do domu i miejsc publicznych.

Infografika ładowarki samochodowej naściennej

Od najprostszej ładowarki po zaawansowane stacje ładowania samochodów elektrycznych oferowane przez nas rozwiązania są kompletne. Bez wątpienia charakteryzujące się wysoką jakością, odpowiednio dużą mocą, funkcjonalnością oraz prostym interfejsem zarówno dla użytkownika i inwestora.